Docent (modern) jazz voor selectiegroepen

Fotograaf: Lorenzo Frison

Fotograaf: Lorenzo Frison

VACATURE | Dansschool Just Do It in Dilsen (BE) is op zoek naar een dansdocent(e) jazz of modern jazz die hun selectiegroepen extra uitdaging kan bieden. Je geeft wekelijks les op vrijdagavond.

Gezocht: Dansdocent(e) modern jazz

Wij zijn op zoek naar een goede dansdocent(e) met voldoende ervaring die onze selectiegroepen voldoende uitdaging kan bieden. Onze twee selectiegroepen (Selectie en Kerngroep) dansen verplicht 2x per week: vrijdagavond en zaterdagochtend. Voor de lessen op zaterdag hebben wij al een docent, wij zoeken iemand voor de lessen op vrijdagavond. Alle andere docenten zijn interne lesgevers die al lang bij ons dansen en zo zijn gegroeid binnen de vereniging. Voor onze kinder- en jeugdgroepen is dit ideaal, maar voor onze selectiegroepen zoeken wij een extra uitdaging via een externe docent. 

- Vrijdag 19u00 - 20u30: Selectie: ± 14 dansers van 15-18 jaar oud
- Vrijdag 20u30 - 22u00: Kerngroep: ± 16 dansers van 19-26 jaar oud. 

Bekijk de video voor een optreden van een van de selectiegroepen.

Solliciteren

Interesse? Stuur dan uiterlijk 8 juni je CV en motivatie naar info@justdoitdilsen.be t.a.v. Gwenn Dziergwa. Als je wordt gekozen, kun je per 20 september 2019 beginnen met lesgeven.

Dansschool Just Do It

Onze club Just Do It in Dilsen (BE) biedt jazzdans aan vanaf de tweede kleuterklas. De lessen worden gegeven in 17 leeftijds- en niveaugroepen. Rode draad in onze club is de dansscholing. Hierbij gaat veel aandacht uit naar het leerproces in onze lessen en naar de kwaliteit en de uitvoering van de beweging; niet alleen wat maar ook hoe je een beweging uitvoert is belangrijk. Dat in combinatie met dansbeleving maakt van jazzdans een sportieve, expressieve hobby.